Taxi Warszawa

Zamów taksówkę w Warszawie za z góry ustaloną cenę!

Taxi Warszawa

Chcesz wygodnie przemieszczać się po Warszawie i jednocześnie oszczędzać przy tym pieniądze? Taxi Warszawa kojarzona jest z dość wysokimi cenami, dlatego postanowiliśmy zaproponować alternatywę – TaxiSmart, czyli taksówkę na każdą kieszeń. TaxiSmart to prężnie rozwijająca się korporacja taksówkarska, która oferuje zasady lepsze niż te, które znasz.

Dlaczego warto zamawiać Taxi z TaxiSmart?

W TaxiSmart taksówka Warszawa dostępna jest zawsze za ustaloną z góry cenę. Koszt przejazdu znasz jeszcze przed zamówieniem transportu i wiesz, że nie zmieni się on bez względu na to, jaka sytuacja spotka Cię na drodze. Konkurencyjne ceny naszych taksówek to czysta oszczędność.

Podróżujesz w dogodnych warunkach – przewozy realizowane są z użyciem wygodnych, czystych i pachnących samochodów a każdy z kierowców posiada stosowną licencję. Wiesz, że transport realizowany jest na najwyższym poziomie.

Możesz zamówić taxi Warszawa na 3 sposoby – telefoniczne, za pomocą naszej strony internetowej lub za pośrednictwem aplikacji na smartfona. Wybierz sposób, który najbardziej Ci odpowiada.

W TaxiSmart realizujemy przewozy na terenie Warszawy i do innych miast. Po co tracić czas na komunikację publiczną, skoro taksówka wygodnie dowiezie Cię do Łodzi, Poznania, Krakowa, Gdańska lub innego, wybranego przez Ciebie miasta?

TaxiSmart to całkiem nowa, lepsza jakość usług. To transport skrojony na miarę Twoich oczekiwań.

Gwarantowana Cena

Taxismart wyróżnia się ceną ustaloną z góry, gwarantowaną, która nie ulegnie zmianie podczas trwania kursu, bez względu na trudności na drodze w postaci korków. Wiesz ile płacisz.

Nowoczesna aplikacja

Oferując nowoczesną, a jednocześnie prostą w użyciu aplikację. Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play lub Appsotre, nie ponosząc przy tym żadnych opłat.

Tylko kierowcy z licencją

Korzystając z usług TaxiSmart masz pewność, że kierowca, który wykonuje Twoje zlecenie ma wszelkie potrzebne uprawnienia i licencje, w każdej chwili może to zweryfikować prosząc o okazanie identyfikatora.

Zamawiasz na 3 sposoby

Dzwoniąc pod numer 500 400 300

Pobierając darmową mobilną aplikacje

Zamawiając na stronie www.taxismart.pl

Zamów Taxi:

Adam

Nigdy nie ma zawiedliście, duży plus za niskie ceny 🙂

Ania

Super obsługa, perfekcyjna jazda

Przemek

Fajny pomysł, nie martwię się już że kierowca będzie jechał najdłuższą drogą, Polecam 😉

Stałe ceny Taxi z Warszawy

OdDoCenaZamów
WarszawaLotnisko Modlin130 pln
WarszawaŁódź370 pln
WarszawaKraków720 pln
WarszawaPoznań750 pln
WarszawaWrocław850 pln
WarszawaGdańsk850 pln
WarszawaGdynia900 pln

Stałe ceny Taxi do Warszawy

OdDoCenaZamów
ŁódźWarszawa270 pln
PoznańWarszawa750 pln