Taxi Poznań

Zamów taksówkę za z góry ustaloną cenę!

Taxi Poznań

Podróżowanie taksówką może być przyjemne i tanie. Ważne jednak, by znaleźć dobre taxi w Poznaniu.

Jeżeli szukasz sprawdzonej firmy taksówkarskiej, która zagwarantuje Ci odpowiedni standard, niskie ceny i elastyczną ofertę, to dobrze trafiłeś. W TaxiSmart robimy wszystko, by sprostać oczekiwaniom naszym Klientów.

Dlaczego warto podróżować z TaxiSmart?

1- Taksówka Poznań z TaxiSmart to przede wszystkim gwarantowana cena przejazdu. Ceny są niezmienne i znasz je, jeszcze zanim zamówisz kurs. Bez względu na okoliczności wiesz, ile zapłacisz za przejazd. W innych firmach transportowych taksówkarze naliczają dodatkowe opłaty za postoje w korkach lub inne utrudnienia na drodze. Nasze taxi Poznań to cena, która nie ulega zmianie w takcie kursu.

2- Dbamy o komfort naszych pasażerów ? zatrudniamy doświadczonych kierowców z licencjami i dokładamy wszelkich starań, by zagwarantować naszym Klientom wygodę podczas podróży.

3- Oferujemy różne metody zamawiania kursu ? taksówkę zamówisz u nas za pomocą nowoczesnej aplikacji mobilnej, telefonicznie lub za pośrednictwem strony www.

4- Korzystanie z usług TaxiSmart to szansa odbierania rabatów i voucherów, które pozwolą na zmniejszenie kosztów wynajęcia taksówki. Dla stałych Klientów przygotowaliśmy ofertę, której nie można odmówić genialności.

TaxiSmart to przede wszystkim elastyczne zasady ? kurs możesz zamówić nawet z dużym wyprzedzeniem, a w razie zmiany planów, odwołać go w każdym momencie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Gwarantowana Cena
Taxismart wyróżnia się ceną ustaloną z góry, gwarantowaną, która nie ulegnie zmianie podczas trwania kursu, bez względu na trudności na drodze w postaci korków. Wiesz ile płacisz.

Nowoczesna aplikacja
Oferując nowoczesną, a jednocześnie prostą w użyciu aplikację. Aplikację można pobrać ze sklepu google play lub appsotre, nie ponosząc przy tym żadnych opłat.

Tylko kierowcy z licencją
Korzystając z usług taxismart masz pewność, że kierowca, który wykonuje Twoje zlecenie ma wszelkie potrzebne uprawnienia i licencje, w każdej chwili może to zweryfikować prosząc o okazanie identyfikatora.

Zamawiasz na 3 sposoby
Dzwoniąc pod numer 500 400 300 Pobierając darmową mobilną aplikacje  Zamawiając na stronie www.taxismart.pl

Zamów Taxi

Opinie o Taxismart

caret-down caret-up caret-left caret-right
Ilona
Polecam Kierowce 842, przemiły Pań, wyszło na taksometrze 45 zł a zapłaciłam 32 zł tak jak pokazało w aplikacji.

Konrad
Fajny pomysł z tą gwarantowaną ceną, przynajmniej wiadomo że kierowca nie będzie jechał dookoła miasta 😉

Robert
Świetny pomysł - widzę w aplikacji, gdzie jest moja taksówka i wiem ile zapłacę 🙂

Stałe ceny Taxi z Poznania

OdDoCenaZamów
ŁódźWarszawa Lotnisko Chopina270 pln
ŁódźWarszawa300 pln
ŁódźLotnisko Modlin330 pln
ŁódźWrocław450 pln
ŁódźPoznań450 pln
ŁódźKraków550 pln
ŁódźGdańsk700 pln
ŁódźGdynia750 pln

Stałe ceny Taxi do Poznania

OdDoCenaZamów
Warszawa-Łódź370 pln
Poznań-Łódź500 pln
Zamów Online